O nas

Kim jesteśmy i co nas wyróżnia?

Witamy

na stronie Pro Ad 3D. Firmy specjalizującej się w produkcji reklam przestrzennych i świetlnych, takich jak kasetony z dibond-u oraz liter blokowych. Zapraszamy do zapoznania się z tym co nas wyróżnia i na co stawiamy w swoich działaniach.

Jesteśmy zgranym młodym zespołem, kreatywnych ludzi, których pasją jest tworzenie. Cechuje nas innowacyjne i nieszablonowe myślenie oraz chęć wniesienia powiewu świeżości na rynku branży reklamowej. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość. Nasze realizacje są różnorodne i zawsze dostosowane do potrzeb oraz gustu Klienta. Pracujemy zarówno dla małych firm jak i korporacji.  Nieważne, kim jesteś, ważne jest to, co chcesz osiągnąć, a my Ci w tym pomożemy. Bo wszystko co tworzymy, robimy dla Ciebie, żebyś się wyróżniał i zaistniał w swojej branży.

 

Witamy w ProAd 3d, miejscu, w którym poczujesz jak profesjonaliści pracują  – dla Ciebie.

a

Park maszynowy

Ploter frezujący 2030 Special

Precyzyjna  do obróbki wielu materiałów inżynierskich tj: drewna, drewnopochodnych (płyta wiórowa, MDF, OSB itd.), tworzyw sztucznych (plexi, PCV, HPL itd.), kompozytów (dibond, carbon, alucobond), metali miękkich itp. Pole robocze 310×210 cm!

Automatyczna giętarka

Automatyczna giętarka o nazwie „Letter Bender 3D” to zautomatyzowane urządzenie sterowane komputerowo, wspomagające produkcję liter przestrzennych. Automatyczna giętarka służy do automatycznego gięcia „profili-3D”

HP Latex 315

Wielkoformatowy ploter drukujący marki HP drukujący w technologii druku lateksowego. Druk o niespotykanej jakości oraz wytrzymałości dostępny od ręki.

Suma 137cm

Ploter tnący marki suma o szerokości 137 cm. Pozwala na wycinanie dowolnych kształtów folii oraz wykonywanie naklejek ciętych po obrysie.